Gran partido de FUTBOL!

20 05 2011

Zapowiadają się wielkie emocje! Już w tę niedzielę odbędzie się epokowe spotkanie. Na murawie najstarszego miasta w Kolumbii spotkają się dwie drużyny. Proszę Państwa, zapraszamy na mecz: Hotel Miramar vs Posada Casa Blanca. Po stronie naszych wystąpią: w natarciu: znany tu wszystkim, strateg, Ender oraz Miller (lat 54, ale podobno zaliczył w USA szkółkę piłkarską i rozwali przeciwnika psychologicznie. Zapowiedział, że samym wejściem na boisko sprawi, że gościom z Casa Blanki zmięknie rura (rury raczej). Oprócz walecznych santamarckich lwów zobaczymy w akcji kierowcę Wallisa, który wozi naszych turystów z Jungle Tour oraz zaopatrzeniowca Paco (gość co targa mi do knajpy skrzynki z piwem). Jako gwiazda wystąpi capo de capos czyli chudy recepcjonista Louis. Gościnnie piłkę kopnie rezydent Miramarcki –  Gabriel z Peru. Drżyjcie cieniasy z Białego Domu!!! Po stronie Casa Blanki zagra Francuz Michel, a resztę cwaniaki strategicznie trzymają w tajemnicy.
Gra toczy się o wszystko. Honor Miramaru i 4 skrzynki piwa.
Lecę więc dziergać te pompony, coby zamachać nimi dla zadania szyku. I ani już słowa więcej o sporcie. Pojechałam dziś na piękną plażę (Bahia Concha) ale nieroztropnie zabrałam ze sobą trójkę dzieci i psa. Po czterech godzinach fikołków, gry w bambingtona, kopania piły i zapasów wodnych chyba nabawiłam się zakwasów.
Tymczasem przyjmuję zakłady. Ilu zawodników wystąpi w stanie wskazującym na spożycie (wszak to będzie niedziela) i ile razy umrę ze śmiechu podczas ekscytuącego epokowego spotkania, o którym na pewno długo będzie rozprawiało się na sennych uliczkach portowego miasteczka…

Reklamy

Działania

Informacja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s
%d blogerów lubi to: